Contact

GBS Ak'cent      

Kerkhove 14
1547 Bever          

tel:054 580 960        
fax:054 586 572        

bever01@scarlet.be

Leerkrachten

Leerkrachten 2018 - 2019

Peuterklas A               

Romy Collaert 

  

 

Kinderverzorgster

Hilde Stiers (maandag - dinsdag)
Tamara Rijckbosch (woensdag - donderdag - vrijdag)

1ste kleuterklas A

Els De Neef (vestigingsverantwoordelijke)

1ste kleuterklas B

Peggy Reygaerts

Kristien De Saedeleer (vrijdag)

2de kleuterklas A

Ingeborg De Nutte (maandagnamiddag + woensdag + vrijdag)
Stephanie Vande Velde (maandagvoormiddag + dinsdag + donderdag)

2de kleuterklas B

Karin Meulenijser

3de kleuterklas A

Elke Gijselinck 

3de kleuterklas B

Ann Marquebreuck (dinsdag + donderdag)                             
Ellen Vrancx (maandag + woensdag + vrijdag)

   

1ste leerjaar A

Caroline Eeman

1ste leerjaar B

Anja François                                                                                

 

                                                                       

2de leerjaar A

Christine Vanderperre
Joyce Gisgand (woensdag + vrijdagochtend (1/2))

2de leerjaar B

2de leerjaar C

Nancy Marchand (vestigingsverantwoordelijke)

Marijke Ooghe

3de leerjaar A

Kristel Leurs
Joyce Gisgand (vrijdag)

3de leerjaar B

Cindy Vlamings

Joyce Gisgand (maandag- en donderdagnamiddag)

4de leerjaar A

Cathérine Plétincx

4de leerjaar B

Martine Herremans (maandag + donderdag)
Leen Van Valckenborgh (dinsdag + woensdag + vrijdag)

   

5de leerjaar A

Veronique Van Belle (vestigingsverantwoordelijke)

5de leerjaar B

5de leerjaar C

Nele Vandersmissen    

Emilie Verschuere (woensdag + vrijdagnamiddag (1/2))

Charlotte De Boe

Emilie Verschuere (maandag) 

6de leerjaar A en B

Christel Letouche 
Ann Duyms
Veronique Vanopdenbosch (leerkracht Frans)

ZORG-coördinator en SES

Myriam Poelaert (kleuteronderwijs)

Laetitia De Greve (1ste - 2de - 3de leerjaar)

Leen Van Valckenborgh (4de leerjaar)

Emilie Verschuere (5de - 6de leerjaar)

Interne begeleiding ZORG en SES

Liena Segers (1kka + 2kka + 2kkb + 3kka + 3kkb)

Kristien De Saedeleer (1kkb) 

Stephanie Vande Velde (2kka) 

Christel Letouche (1ste leerjaar)

Joyce Gisgand (3de leerjaar)

Zedenleer

Marijke Felix 
Nancy Deturcq

Katholieke Godsdienst 


Protestantse godsdienst

Islamitische godsdienst

Kristien Roelandt
Veronique Vanopdenbosch

Hilde Hemerijckx

Gülsen Ak

Lichamelijke opvoeding     

Kevin Buyl (PKa + 1kka + 1kkb + 2kkb + 1ste leerjaar + 2de leerjaar + 3de leerjaar + 4de leerjaar + 5de leerjaar)                                                                                       

Stephanie Vande Velde (2kka)

Liena Segers (3kka + 3kkb) 

Timothy Daubie (6de leerjaar + extra LO 3de leerjaar + zwemmen (kleuter + lager onderwijs))                                               

ICT-coördinator

Timothy Daubie (pedagogisch)
Elly Ghijs (techniek)